مرجع دانلود اسکریپت

وان اسکریپت | اولین مرجع دانلود رایگان اسکریپت در ایران

خرید هاست
تبلیغات
تبلیغات

درخواست شما

اگـر به دنبال قالب و اسکریپت یا هر مطلب دیگری هستید و آن را پیدا نکرده اید ، می توانید درخواست خود را به تیم وان اسـکریپت ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان مطلب مورد نظر شما در سایت قـرار گیرد ! وان اسـکریپت همچنان به دنبال ارائه خدمــاتی با کیفیت بالا به کاربران خود می باشد.

آموزش رایگان افزایش فالوور واقعی اینستاگرام – شاخ اینستاگرام شوید!

افزایش فالوور رایگان اینستاگرام!

اگر شما هم از کاربران فعال اینستاگرام و شبکه های اجتماعی محبوب دیگر باشید حتما می دانید که امروزه اینستاگرام بازار داغی دارد و اکثر کاربران اینستاگرام به دنبال افزایش فالوور (دنبال کنندگان) حساب شخصی یا عمومی خود می باشد. حتما شما هم با حساب های اینستاگرامی که بیش از 100k و 200k فالوور دارند برخورد کرده اید. حتی من اینستاگرام یک شخص عادی رو مشاهده کردم که بالای 1m فالورر رو داشت!

در این میان کاسبان اینستاگرامی شروع به فعالیت کردند! بله کسانی هستند که با دریافت هزینه های بالا، افزایش فالوور را برای دیگران انجام می دهند. ما شاهد بودیم برخی از دوستان که برای افزایش فالوور اقدام کرده بودند و هزینه های فراوانی را نیز پرداخت کرده بودند، در نهایت از نتیجه آن رضایتی نداشتند. اکثر آن ها گفتند فالوور هایی که ارسال شده است خارجی و بی هویت بوده! ساده بگوییم چنین فالوور هایی به هیچ دردی نمیخورند چون هیچ شخصی آن هارا مدیریت نمی کند و فقط یک حساب جعلی معلق است!

increase-followers-instagram

امروز در وان اسکریپت قصد داریم روشی را به شما عزیزان آموزش دهیم که توسط آن با خیال راحت و بدون صرف هیچ هزینه ای می توانید خودتان فالوور های اینستاگرامتان را افزایش دهید. در این روش حتی 1 ریال هم خرج نمی کنید اما باید وقت کافی بگذارید. با روشی که ما به شما آموزش می دهیم می توانید روزانه بیش از 1000 تا 2000 فالوور واقعی ایرانی را به صورت رایگان دریافت کنید.

آموزش رایگان افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

احتمالا شما هم اپلیکیشن های مختلفی در زمینه فالوور اینستاگرام که به صورت رایگان در اینترنت و کافه بازار درج شده است را مشاهده و استفاده کرده اید. کاری که ما انجام می دهیم وابسته به یکی از این اپلیکیشن ها می باشد اما روند کاری ما کمی متفاوت تر است!

ابتدا باید اپلیکیشن “کافه اینستاگرام” رو دانلود کنید.

 • برای دانلود می توانید در برنامه کافه بازار اندرویدی خود عبارت “کافه اینستاگرام” را جستجو کرده و آن را نصب کنید.
 • همچنین می توانید با کلیک برروی این لینک آن را دریافت و نصب کنید.

increase-followers-instagram1

سپس برنامه را اجرا کنید و با یک اکانت اینستاگرام وارد شوید.

توجه کنید که در روش ما شما باید حداقل 2 اکانت اینستاگرام داشته باشید. پس اگر یک حساب شخصی دارید، یک حساب دیگر نیز در اینستاگرام بسازید و برای جلوگیری از بلاک شدن در مراحل کار برای آن یک پروفایل مناسب و بیش از 4 پست ارسال کنید.

حال ما دو اکانت واقعی اینستاگرام داریم و می خواهیم حساب اصلی خود را افزایش فالوور دهیم. پس باید با حساب دوم یعنی حساب جدیدی که ساخته ایم (فرعی) وارد برنامه کافه اینستاگرام شویم. در برنامه کافه ایسنتاگرام، نام کاربردی و رمز عبور حساب دوم خود را وارد می کنیم.

increase-followers-instagram2

پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور حساب، برروی Log in کلیک میکنیم. با محیطی مانند تصویر زیر روبرو می شویم.

increase-followers-instagram3

در تصویر بالا بخش های اساسی این برنامه را مشاهده می کنیم که به صورت مختصر توضیح می دهیم تا کمی با آن ها آشنا شوید.

بخش خرید سکه: شما اگر وقت کافی ندارید و می خواهید زودتر به نتیجه برسید توسط این گزینه می توانید سکه بخرید و با کلیک برروی گزینه های “لایک و کامنت میخوام” و “فالوور و ویو میخوام” نیاز های خود را برطرف کنید.

گرفتن سکه رایگان: این همان بخشی است که ما با آن سرو کار داریم! برروی این گزینه کلیک می کنیم تا به صورت رایگان سکه دریافت کنیم.

با کلیک برروی این گزینه با 3 گزینه جدید (تصویر زیر) روبه رو می شویم.

increase-followers-instagram4

اگر افزایش لایک می خواهید برروی “لایک کن سکه بگیر” کلیک کنید.

اگر کامنت می خواهید برروی “کامنت بذار سکه بگیر” و اگر فالوور می خواهید، برروی”فالو کن سکه بگیر” کلیک کنید.

برروی “فالو کن سکه بگیر” کلیک می کنیم و با صفحه زیر روبه رو می شویم.

increase-followers-instagram5

برروی گزینه فالو خودکار کلیک می کنیم تا سیستم به صورت خودکار کاربران دیگر را فالو کنید.

با هر فالو یک سکه برای شما ارسال می شود که با این سکه ها می توانید فالوور های زیادی سفارش دهید. اگر ما تاکید داشتیم که از دو حساب اینستاگرام استفاده کنید دلیلش همین فالو کردن بود. با انجام این کار فالو های شما هم بیشتر میشه! پس بهترین راه این هستش که با حساب دیگر که اهمیتی ندارد فالو ها را انجام دهیم و سکه ها را جمع آوری و به حساب اصلی خود منتقل کنیم.

در این بخش شما می توانید تعداد 1000 تا 1500 سکه را دریافت کنید (البته اگر توضیحی که در ابتدای پست گفته باشیم را رعایت کرده باشد!)

سعی کنید برای حساب غیر رسمی (حساب دوم) خود که تازه ساخته اید یک عکس پروفایل، چند خط توضیحات در بخش بیوگرافی و چند عکس و مطلب ارسال کنید. (بهتر است در حساب دوم حداقل 5 عکس ارسال کنید) با انجام این کار اینستاگرام به شما شک نمی کند و حساب شما را جعلی نمی خواند! پس رعایت کنید تا سکه های بیشتری جمع آوری کنید. (اگر هم بلاک شدید نگران نباشید می توانید بازگردانی کنید یا حساب جدیدی بسازید و دوباره فعالیت کنید! چون حساب برای تست و جعلی هست و حساب اصلی ما پابرجا می ماند)

برمی گردیم به ادامه آموزش!

حال ما 91 نفر را فالو کرده ایم و مقدار 111 سکه را جمع آوری کردیم. این مقدار در همین فاصله که دو بند بالا را تایپ می کردم جمع آوری شد!! سرعت این کار هم بسیار بالاست نه؟ خب تا به اینجای کار ما 111 سکه در صندوق خود داریم.

در این مرحله باید سکه های جمع آوری شده رو از این حساب جعلی که فقط یک واسطه هست، به حساب اصلی خود ارسال کنیم.

به منوی اصلی باز می گردیم. با کلیک برروی گزینه های منوی سمت چپ برروی گزینه انتقال و تبدیل سکه کلیک می کنیم. (مانند تصویر زیر)

increase-followers-instagram7

سپس به صفحه زیر منتقل می شویم.

increase-followers-instagram8

در این صفحه مشاهده می کنیم که ما 111 سکه فالوور داریم و 51 سکه لایک و کامنت و…! خب در بخش “نام کاربری دریافت کننده” آی دی اینستاگرام اصلی خود را وارد می کنیم و در بخش پایینی یعنی “تعداد سکه” عدد 111 را وارد می کنیم. (این تعداد را به دلخواه می توانید انتخاب کنید اما نمی تواند زیر 100 سکه باشد و باید بالای 100 سکه را ارسال کنید)

increase-followers-instagram9

توجه کنید که در میان دو سکه مربوطه در بالا برروی عکس سکه سمت راست کلیک کنید. (سکه سمت راست جهت ارسال سکه های فالوور می باشد)

خیلی مهم: قبل از انتقال سکه به حساب اصلی، حتما یک بار با حساب اصلی خود وارد کافه اینستاگرام شوید تا این برنامه حساب شما را شناسایی کند. در غیر این صورت پس از انتقال سیستم پیام “چنین کاربری وجود ندارد” را نمایش می دهد. پس ابتدا با اکانت اصلی خود یک بار آنلاین شوید و دوباره به حساب دوم خود برگردید و انتقال را انجام دهید.

خیلی مهم: جهت انتقال سکه، اکانت دومی که با آن سکه جمع کرده اید باید حداقل 100 فالوور داشته باشد. اگر 100 فالوور را دارد که ادامه کار را انجام دهید. اما اگر زیر 100 فالوور است ابتدا باید توسط همین برنامه برای آن فالوور بخرید تا به 100 نفر برسد سپس ادامه راه را بروید و به اکانت دیگر منتقل کنید.

حال برروی گزینه انتقال بده کلیک می کنیم.

increase-followers-instagram10

سپس سیستم سوال نهایی را از شما می پرسد. اگر مطمئن هستید برروی گزینه “آره” کلیک کنید.

پس از کلیک بلافاصله سکه ها برای اکانت دیگر شما ارسال می شود.

حال باید از این حساب خارج شده و با حساب اصلی خود وارد کافه اینستاگرام شویم.

increase-followers-instagram11

همانطور که مشاهده می کنید در این حساب با 111 سکه جدید که اضافه شده است ما 258 سکه فالوور داریم. (تعدادی سکه از قبل در حساب من موجود بوده است) حال با ورود مجدد، برروی گزینه “فالوئر و ویو می خوام” کلیک می کنیم. (مانند تصویر زیر)

increase-followers-instagram12

در پنجره جدیدی که باز می شود مجددا برروی سفارش فالوور کلیک می کنیم.

حال با صفحه زیر روبه رو می شویم.

increase-followers-instagram13

با توحه به تعداد سکه هایی که دارید می توانید یکی از گزینه ها را انتخاب کنید. ما 258 سکه فالوور داریم پس می توانیم برروی گزینه دوم یعنی 100 فالوور به قیمت 200 سکه کلیک کنیم. با کلیک برروی این گزینه سیستم سوال نهایی را می کند که برروی گزینه “آره” کلیک می کنیم. حال پیغام زیر نمایش داده می شود.

increase-followers-instagram14

با توجه به پیغام بالا، سیستم درخواست ما را ثبت کرده و بلافاصله سفارش به صورت آنی انجام می شود. از همان لحظه که درخواست را ارسال می کنید فالوور ها برای شما ارسال می شود. مدت زمان اتمام کار بستگی به تعدا فالوور های درخواستی شما دارد. برای مثال 100 قالوور در 5 تا 10 دقیقه ارسال می شود اما 1000 فالور شاید یک تا 2 و 3 ساعت هم طول بکشد.

در منوی برنامه با رفتن به قسمت “پیگیری سفارشات” می توانید درخواست ها و سفارشات خود را بررسی کنید و از وضعیت آن ها با خبر شوید.

ashampoo_snap_2016-11-08_02h54m05s_016_    ashampoo_snap_2016-11-08_02h56m27s_018_

فالوور های من درحال افزایش هستند و هرلحظه به تعداد آن ها اضافه می شود.

شما توسط این برنامه و رعایت نکاتی که توضیح دادیم، می توانید روزانه بین 1000 تا 2000 فالوور واقعی رایگان دریافت کنید.

امیدواریم این آموزش وان اسکریپت نیز مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد. اگر در انجام کار با برنامه و آموزش، مشکل و یا سوالی داشتید می توانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. موفق باشید.

راستی! این آموزش را برای دوستانتان هم ارسال کنید 🙂

نوشته شده در نوامبر 8, 2016 / ۳۷,۷۸۳ نمایش / کد مطلب : 16010

۱۶ دیدگاه در “آموزش رایگان افزایش فالوور واقعی اینستاگرام – شاخ اینستاگرام شوید!”

 1. خیلی عالی و اموزشی کاملی بود مرسی از سایت خوبتون استفاده میکنم

 2. چرا موقعی که میگم انتقال بده میگه مقدار مجازانتقال سکه شما به پایان رسیده فردا امتحان کنید؟؟؟

 3. ایا این برنامه باعث هک شدن اکانت اصلی میشود؟؟؟

 4. خیلی از کاربرها میگویند بعد استفاده از این برنامه بعد یک هفته اکانت به صودت خودکار تغییر پسورد داده میشود(هک)و دیگه نمیتونن به اکانت اصلی باز گردند

  • خیر دوست عزیز اصلا چیزی به نام هک در این مجموعه وجود ندارد.
   ممکن است حساب آن ها بلاک شده باشد و آشناییو توانایی لازم را نداشته اند.
   من شخصا برای حساب های مختلف خود و دیگران استفاده کرده ام و تا به حال هیچ مشکلی نداشته ایم.

 5. اگر بلاک شویم چطوری حل میشه؟

 6. باا سلاااام اکانت فرعی من بلاک شده طبق گفته خودتون شماره تلفن رو تو اکانت اینستام تایید کردم کدم وارد کردم پسوردم رو هم تغییر دادم ولی موقعی که میرم کافه اینستاگرام برای جمع اوری سکه بازم میگه اکانت شما به صورت موقت بلاک شده و با تایید شماره و تغییر پسورد میشه بلاک شدم رو رفع کرد(و من چندین دفعه این کارو انجام دادم ولی هنوزم بلاکه)چی میشه کرد؟

 7. با سلام
  خیلی ممنون بابت برنامه عااالی و اموزش کامل و سایت خوبتون
  من از این برنانه استفاده کردم و خیلیم راضی بودم
  ولی چند مدتی ست که برنامه اینستاگرامم هیچ اکانتی رو ادد نمیکنه و نمیتونم اکانت فرعی رو باهاش درست کنم نمیدونم مشکل از کجاست میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  • سلان دوست عزیز
   اینستاگرام در هر سیستم اجازه ساخت و متصل شدن تحداد محدودی اکانت را به هر کاربر می دهد. (برای هر سیستم موبایل، ویندوز و…)
   می توانید با سیستم های دیگر ساخته و با موبایل خود متصل شوید.

 8. باسلام ممنون بابت راهنماییتون ولی با هر گوشی که میخوام اکانت فیک درست کنم نمیشه میشه راهنمایی کیند چیکار کنم?

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 69 = 75