مرجع دانلود اسکریپت

وان اسکریپت | اولین مرجع دانلود رایگان اسکریپت در ایران

خرید هاست
تبلیغات
تبلیغات

درخواست شما

اگـر به دنبال قالب و اسکریپت یا هر مطلب دیگری هستید و آن را پیدا نکرده اید ، می توانید درخواست خود را به تیم وان اسـکریپت ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان مطلب مورد نظر شما در سایت قـرار گیرد ! وان اسـکریپت همچنان به دنبال ارائه خدمــاتی با کیفیت بالا به کاربران خود می باشد.

نمایش لیست نویسندگان به همراه عکس در وردپرس

اگر شما یک وبلاگ وردپرس چند نویسنده ای دارید و می خواهید نویسندگان خود را با نمایش یک لیست از آنها به همراه عکس هایشان برجسته کنید، پس به جای مناسبی مراجعه کرده اید. در این مقاله، چگونگی نشان دادن یک لیست از نویسندگان را با عکس در وردپرس پوشش خواهیم داد بدون نوشتن حتی یک خط کد.
اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Author Avatars را نصب و فعال کنید. پس از فعال کردن افزونه، یک ابزارک و دو شورت کد که می توانید برای نمایش لیست نویسندگان با عکس هایشان، استفاده کنید.

Author-Avatars-List

نمایش لیست نویسندگان با عکس با استفاده از یک ابزارک

اگر می خواهید لیست نویسندگان را در نوار ابزار کناری و یا یکی دیگر از منطقه های ابزارکی نشان دهید، پس از روش ابزارکی استفاده کنید. به نمایش » ابزارک ها بروید و ابزارک AuthorAvatars را به نوار ابزار کناری بکشید و رها کنید. این ابزارک به همراه گزینه های مختلفی می آید که به شما اجازه می دهد که لیست خود را به هر شکلی که می خواهید سفارشی کنید.

author-avatars-widget

از صفحه ی تنظیمات ابزارک، می توانید اندازه ی تصویر برای آواتار نویسنده، میزان اطلاعات نویسنده که می خواهید نمایش داده شود، حداقل تعداد پست مورد نیاز، انتخاب نقش های کاربر، و غیره را تعیین کنید.

نمایش لیست نویسندگان با عکس با استفاده از شورت کد

این افزونه به همراه دو شورت کد می آید. برای اضافه کردن یک لیست نویسندگان با عکس در یک پست یا یک صفحه، می توانید از این شورت کد [authoravatars] استفاده کنید. با این حال، اضافه کردن شورت کد به تنهایی فقط آواتار نویسندگان را نمایش خواهد داد. این شورت کد پارامترهای دیگری هم دارد که می توانید برای نمایش اطلاعات دیگر، آنها را اضافه کنید. برای مثال:

شما همچنین می توانید ظاهر لیست خود را با برجسته کردن طرح ها در فایل style.css تم خود، تغییر دهید. ما این CSS را به نسخه ی نمایشی خود و به منظور سفارشی کردن صفحه نمایش اضافه کرده ایم:

این ظاهری است که لیست نویسندگان بعد از اعمال CSS سفارشی مطرح شده در بالا، پیدا کرد:

authors-list1

نمایش نویسنده ثبت نام نشده با عکس در وردپرس

این افزونه همچنین به شما این امکان را می دهد که نام کاربران معمولی و میهمانان را با استفاده از آدرس ایمیل آنها نمایش دهید. این امر به ویژه برای نویسندگان مهمان که ممکن است در سایت شما حساب کاربری نداشته باشند، مفید است. شما همچنین می توانید از این روش برای برجسته کردن هر یک از کاربران سایتتان، با استفاده از شناسه ی کاربری و یا آدرس ایمیل او، استفاده کنید. شورت کد برای نمایش آواتار تک کاربر این [show_avatar] است. همچنین این کد دارای پارامترهایی است که می تواند شبیه به این استفاده شود:

همچنین می توانید ظاهر آواتار را با برجسته کردن شیوه نامه ی افزونه در فایل style.css تم خود تغییر دهید.

اجازه دادن به نویسنده برای بارگذاری عکس پروفایل در وردپرس

این افزونه به طور پیش فرض از gravatar استفاده می کند، اما در برخی از موارد، نویسندگان شما ممکن است نخواهند که gravatar آنها نمایش داده شود. در این صورت، شما می توانید به آنها اجازه دهید که تصویر پروفایل خود را در وردپرس بارگذاری کنند.
اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه ی Simple Local Avatars است. پس از فعال سازی پلاگین در صفحه ی پروفایل کاربر یک بخش بارگذاری آواتار اضافه کنید. کاربران می توانند به صفحه ی کاربران » شناسنامه شما رفته و عکس خود را در آنجا بارگذاری کنند که به عنوان آواتار آنها مورد استفاده قرار گیرد.

profile-photo-local-avatar

اگر نویسنده یک آواتار سفارشی دارد، پس آواتار نویسنده به سادگی، تصویر سفارشی را به جای نشان دادن gravatar نمایش خواهد داد.
امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا بتوانید یک لیست از نویسندگانتان را با عکس در وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

نوشته شده در آوریل 10, 2016 / 2,641 نمایش / کد مطلب : 13910

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

89 + = 91