مرجع دانلود اسکریپت

وان اسکریپت | اولین مرجع دانلود رایگان اسکریپت در ایران

خرید هاست
تبلیغات
تبلیغات

درخواست شما

اگـر به دنبال قالب و اسکریپت یا هر مطلب دیگری هستید و آن را پیدا نکرده اید ، می توانید درخواست خود را به تیم وان اسـکریپت ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان مطلب مورد نظر شما در سایت قـرار گیرد ! وان اسـکریپت همچنان به دنبال ارائه خدمــاتی با کیفیت بالا به کاربران خود می باشد.

ساختن رابط کاربری برای کدهای کوتاه با (Shortcake (Shortcode UI

اگر شما توسعه دهنده صفحات وب باشید اهمیت استفاده از کدهای کوتاه وردپرس را می دانید. اما به علت پیچیدگی این کدهای کوتاه اغلب مواقع افراد تازه کار از استفاده از این کدهای کوتاه فرار می کنند. اما از طرف دیگر کدهای کوتاه ،می توانند پست ها و صفحات شما را منعطف تر و جذاب تر از حالت ساده کنند. پس باید برای استفاده از کدهای کوتاه راه حلی پیدا کرد.

Shortcake-Shortcode-UI_1

امروز می خواهیم در وردپرس افزونه ای را به شما معرفی کنیم که هم ساده باشد و هم بتواند به شما در استفاده راحت تر از کدهای کوتاه کمک کند.این افزونه بسیار ساده و کامل امکان استفاده از کدهای کوتاه در یک رابط کاربری ساده را به سایت شما اضافه می کند.

افزونه (Shortcake (Shortcode UI

این افزونه امکان استفاده از کدهای کوتاه در یک رابط کاربری ساده را در نوشته ها و پست ها برای شما ایجاد می کند. بسیاری از قالب ها و افزونه ها اجازه اضافه کردن عملکردهای مختلف را با استفاده از کدهای کوتاه را به مشتریان خود می دهند. اما وقتی می خواهیم به این کدهای کوتاه پارامترهای مختلفی را اضافه کنید واقعا شرایط سخت می شود.این افزونه برای کدهای کوتاه یک رابط کاربری ساده ایجاد می کند که این سبب راحتی استفاده از این کدهای کوتاه می شود. هدف این افزونه نمایش یک ویژگی جدید از وردپرس های نسل آینده است .

نصب و فعال سازی

افزونه را در پنل وردپرس نصب و فعال کنید.

سپس در پوشه قالب مورد نظرتان که می خواهید این رابط کاربری برای آن درست شود ، باید در فایل Functions.php آن قالب کدهای این رابط کاربری را قرار دهید.

البته شما می توانید این کدها را در افزونه اختصاصی سایتتان اضافه کنید.

ثبت رابط کاربری کدهای کوتاه در فایل functions.php

API این افزونه اجازه ثبت رابط کاربری برای کدهای کوتاه را به شما می دهد.شما باید مقادیر کدهای کوتاه،نوع زمینه های ورودی و نوع پست ها برای نمایش در رابط کاربری کدهای کوتاه را مشخص کنید.در ادامه ما کدهای نمونه ای را برای شما قرار داده ایم .البته این کد ها بیشتر جنبه اموزشی دارند و برای درک بیشتر شما قرار داده شده اند.البته بعضی جاها فارسی نشده اند که دلیل این امر آن است که ترجمه اش باعث اشتباه بیشتر می شد.

» حالا اگر شما به صفحه ویرایش نوشته در وردپرستان بروید می توانید. دکمه پرونده های چند رسانه ای را فشار دهید.قسمت قرار دادن در پست ساخته می شود.

نوشته شده در مارس 18, 2016 / 1,786 نمایش / کد مطلب : 13767

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 7 = 1